BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szorosabbra fűzzük a kapcsolatot az oroszokkal

A gazdasági kapcsolatok fejlődésének erősítéséhez szükség van a korábbi bankközi együttműködés kiszélesítésére - indokolta meg Csillag István gazdasági miniszter a mai napon tartott orosz-magyar bankártalálkozó létrehozásának szükségességét.

2004. május 26. szerda, 14:22

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Csillag szerint a magyar-orosz kapcsolatokban a kereskedelem-fejlesztés kapcsán várhat komolyabb szerep a finanszírozókra, az Eximbank mellett ugyanis új hidakra is szükség van. A miniszter emellett a beruházások terén is komoly esélyt lát a két ország bankjainak szorosabb kooperációjára. Csillag várakozásai szerint az idén 30 százalékkal növekedhet az Oroszországba irányuló export.

Nagy Nándor László
Nagy Nándor László

Ez is érdekelhet