Május 13-án jelenti be a pénzügyminiszter, hogy Magyarország mikor csatlakozik az euró zónához. A magyar kormány május 1-én közli a bevezetési szándékát az Európai Bizottsággal. A becslések szerint legkorábban 2008-ban válthatja fel a forintot az euró, ám várhatóan a végleges dátum 2010 lesz - írja a Reuters.
2004. május 6. csütörtök, 11:56
