Idén és jövőre is 3 százalék körüli lehet a magyar gazdasági növekedés - jelentette ki a Magyar Nemzeti Bank és a Magyar Közgazdasági Társaság mai konferenciáján Hamecz István, az MNB ügyvezető igazgatója. (A Pénzügyminisztérium 3,5 százalékot prognosztizál jövőre.)
2003. október 14. kedd, 11:11
