A Pénzügyminisztérium és az Államháztartási Hivatal közös közleménye szerint az elmúlt napokban több ezer korábban, vagy jelenleg GYES-en lévő anyuka adta már be kérelmét, de a pótlék kifizetéséről a Legfelsőbb Bíróságnak kell döntenie.
Postán is el lehet juttatni a kismamák visszamenőleges jövedelempótlék-kérelmét a területi államháztartási hivatalokhoz, a papírok átadásához nincs szükség személyes jelenlétre - írja a radio.hu.
2003. március 14. péntek, 10:56

A Pénzügyminisztérium és az Államháztartási Hivatal közös közleménye szerint az elmúlt napokban több ezer korábban, vagy jelenleg GYES-en lévő anyuka adta már be kérelmét, de a pótlék kifizetéséről a Legfelsőbb Bíróságnak kell döntenie.