BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Átutalták az MNB-nek az orosz államadósságot

Már a Magyar Nemzeti Bank (MNB) számláján van az a 82,075 millió dollár, amellyel az orosz állam rendezte a Magyarországgal szemben fennálló tartozását - közölte a Pénzügyminisztérium az MTI-vel.

2003. január 30. csütörtök, 18:51

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A közlemény szerint az MNB pénteken váltja át az orosz adósságból befolyt összeget forintra, amit aztán átutal a kincstárnak. A kifizetést végső soron teljesítő Vnyesekonom Bank képviselői és Király Péter, a Magyar Államkincstár elnöke csütörtökön írták alá a tranzakció lebonyolításához szükséges dokumentumokat, amivel egy időben megtörtént az átutalás is.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet