BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az internet pörgetheti fel a magyar gazdaságot

Az Ericsson Magyarország vezérigazgatója szerint akár már 13-15 alatt is utolérhetjük az EU-t, a magyar gazdaság fejlődésének motorja az internet és a mobililtás lehet - derült ki a ma kezdődött, 4. röjtökmuzsaji vezérigazgató-találkozón.

2002. október 17. csütörtök, 19:40

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A rendezvényen második előadóként Fodor István, az Ericsson Magyarország vezérigazgatója arról beszélt, hogy a magyar gazdaság nem 30, hanem már 13-15 éven belül elérheti az EU akkori szintjét. Ehhez viszont szerinte a vállalatoknak komoly szemléletváltozásra van szükségük. Fodor úgy vélte, szükséges a pénz vezérelte globalizáció, az információs társadalom kialakulása, és a technikai forradalom fontosságának felismerése, komolyan vétele. A szakember szerint Magyarország gazdaságának előre menetelében az internet és a mobilitás lehet a két hajtómotor.

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet