A kormány mai ülésén tájékoztatást hallgatott meg a tegnapi, törvénytelen demonstrációról. Lamperth Mónika belügyminiszter szakszerűnek nevezte a rendőri intézkedéseket, s azt az elvárását fogalmazta meg a rendőrség számára, hogy minden törvényes eszközzel fenntartsák a rendet.
2002. július 5. péntek, 14:05
