BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A belügyminiszter a rend fenntartására szólította fel a rendőrséget

A kormány mai ülésén tájékoztatást hallgatott meg a tegnapi, törvénytelen demonstrációról. Lamperth Mónika belügyminiszter szakszerűnek nevezte a rendőri intézkedéseket, s azt az elvárását fogalmazta meg a rendőrség számára, hogy minden törvényes eszközzel fenntartsák a rendet.

2002. július 5. péntek, 14:05

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet