Magánszemélyek egy csoportja ma reggel lezárta az Erzsébet hidat. Nyolc autó eltorlaszolta a közlekedést és követelte a parlamenti választások szavazatainak újraszámlálását, a szavazócédulák megsemmisítésének leállítását. A forgalom - különösen a budai oldalon - meglehetősen áll.
2002. július 4. csütörtök, 09:13
