BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Még mindig le van zárva az Erzsébet híd (bővített)

Magánszemélyek egy csoportja ma reggel lezárta az Erzsébet hidat. Továbbra sincs közlekedés. Nyolc autó eltorlaszolta a közlekedést és követelte a parlamenti választások szavazatainak újraszámlálását, a szavazócédulák megsemmisítésének leállítását. A forgalom - különösen a budai oldalon - meglehetősen áll. Az Astoriától a Hegyaljai útig áll a forgalom.

2002. július 4. csütörtök, 09:31

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet