A rendőrök trélereket vezényeltek az Erzsébet hídra, hogy elszállítsák az autókat. A demonstrálók a trélerek és az autók között ülve megakadályozták azok munkáját. A rendőrség két embert már letartóztatott.
Magánszemélyek egy csoportja ma reggel lezárta az Erzsébet hidat. Továbbra sincs közlekedés. Nyolc autó eltorlaszolta a közlekedést és követelte a parlamenti választások szavazatainak újraszámlálását, a szavazócédulák megsemmisítésének leállítását. A forgalom - különösen a budai oldalon - meglehetősen áll. Az Astoriától a Hegyaljai útig áll a forgalom.
2002. július 4. csütörtök, 09:31

A rendőrök trélereket vezényeltek az Erzsébet hídra, hogy elszállítsák az autókat. A demonstrálók a trélerek és az autók között ülve megakadályozták azok munkáját. A rendőrség két embert már letartóztatott.