A reggeli hídlezárás törvénytelen politikai provokáció volt - véli Demszky Gábor főpolgármester. Véleménye szerint a demonstrálók akciójukkal a budapestieknek okoztak károkat - írja az [origo]. Demszky arra szólította fel azokat a budapestieket, akiknek kárt okoztak, hogy kártérítési perekkel szerezzenek jóvátételt az elszenvedett sérelmekért. A lezárással ugyanis órákat vettek el az idejükből, így pénzt húztak ki a zsebükből.
2002. július 4. csütörtök, 11:49
