A hatóságok kérik, hogy aki teheti, kerülje el a híd környékét. A buszok egy sávon már szabadon járnak.
Az [origo] beszámolója szerint 10 óra 20 perckor a rendőrök megindultak a tüntetők felé. Először egy tüntető verekedett egy rendőrrel, majd a kommandósok kiválasztották a legaktívabb tüntetőt és kivették a többiek közül.
