Folynak a gyógyszerártárgyalások az egészségügyi kormányzat és a gyártók között. A tavaly megkötött hároméves megállapodás alapján ugyanis az áremelés belső szerkezetét tárgyalások keretében kell kidolgozni, s ennek június 15-ig kell megszületnie. Az Orbán-kormány ezeket a tárgyalásokat viszont épp a kormányváltás miatt nem kívánja lezárni, azaz lehetőséget biztosít arra, hogy az új kabinet érvényesítse ezzel kapcsolatos szándékát.
2002. április 30. kedd, 17:07
