BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A következő kormány zárhatja le az idei gyógyszerár-tárgyalásokat

Folynak a gyógyszerártárgyalások az egészségügyi kormányzat és a gyártók között. A tavaly megkötött hároméves megállapodás alapján ugyanis az áremelés belső szerkezetét tárgyalások keretében kell kidolgozni, s ennek június 15-ig kell megszületnie. Az Orbán-kormány ezeket a tárgyalásokat viszont épp a kormányváltás miatt nem kívánja lezárni, azaz lehetőséget biztosít arra, hogy az új kabinet érvényesítse ezzel kapcsolatos szándékát.

2002. április 30. kedd, 17:07

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet