A kormány módosította azt a korábbi rendeletét, amely a hepatitis-C vírus által okozott tartós májkárosodást szenvedettek támogatásáról szól. A korábbi rendelet szerint e betegek egyszeri, 2 millió forintos támogatásban részesülnek, a most módosított jogszabály értelmében pedig ezen felül havi 12 ezer forint juttatás jár.
2002. március 26. kedd, 16:07
