Magyarország a héten Jugoszláviával is a szabadkereskedelmi megállapodást - jelentette be Matolcsy György, gazdasági miniszter. Az egyezménytől hazánk tartósan azt várja, hogy - az egyéb környező országokhoz hasonlóan - a Jugoszláviába irányuló magyar export is kétszámjegyű ütemben nő majd.
2002. március 5. kedd, 17:03
