BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A héten tető alá kerülhet a magyar-jugoszláv szabadkereskedelmi egyezmény

Magyarország a héten Jugoszláviával is a szabadkereskedelmi megállapodást - jelentette be Matolcsy György, gazdasági miniszter. Az egyezménytől hazánk tartósan azt várja, hogy - az egyéb környező országokhoz hasonlóan - a Jugoszláviába irányuló magyar export is kétszámjegyű ütemben nő majd.

2002. március 5. kedd, 17:03

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet