Mégis lesz törvény a családi gazdaságokról, amelyeket most rendelet szabályoz - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök ma a Magyar Gazdakörök és Gazdaszövetkezetek Szövetsége (Magosz) mai küldöttgyűlésén, Gödöllőn. A kormányfő hozzátette: 2003. január 1-jén már elegendő tapasztalat lesz a törvény megalkotásához.
2002. február 18. hétfő, 13:00
