BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kevés az élelmiszeripar nyeresége

A magyar élelmiszeripar termelési értéke változatlan áron számolva 1 százalékkal növekedett tavaly - azaz lényegében stagnált - az előző évhez képest, szemben a 2000. évi 6,2 százalékos bővüléssel - jelentette be Boródi Attila, az Élelmiszer-feldolgozók Országos Szövetsége (ÉFOSZ) ma megválasztott ügyvezető elnöke a szövetség sajtótájékoztatóján, amelyet a tisztújítás után tartottak.

2002. február 15. péntek, 15:41

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az új elnök Csodó Tibor lett, a leköszönt Farkas Imre helyett. Boródi beszámolt arról is, hogy az élelmiszeripari cégek adóbefizetései a tavalyi eredmények alapján 26 százalékkal nagyobbak, mint egy évvel korábban, ez azonban nem jelenti azt, hogy a profit is ilyen mértékben nőtt, sok társaságnál ugyanis megszűntek az adókedvezmények. Piros László - aki továbbra is az ÉFOSZ főtitkára - ennek kapcsán arra hívta fel a figyelmet, hogy míg 2000-ben volt még veszteséges szakágazata az iparnak - például a növényolaj-feldogozás és a gyümölcslégyártás - addig tavaly már prognózisa szerint mindegyik szakágazat nyereséget termelt. A sajtótájékoztatón ugyanakkor felhívták a figyelmet arra, hogy ez a profit nem elegendő a következő három évben az uniós felkészüléshez szükséges több száz milliárd forintos beruházás megvalósításához.

Tóth Levente László
Tóth Levente László

Ez is érdekelhet