BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Már félmillió a magyar otthonszörfölő

Magyarországon az elmúlt egy évben 70 százalékkal nőtt a felnőtt lakosság körében az otthon internetezők száma - mondta Bokker Sándor, a Netsurvey Internetkutató Intézet ügyvezető igazgatója. A kutatási eredmények szerint jelenleg mintegy 500 ezren interneteznek otthon, 550 ezren iskolákban és ugyanennyien a munkahelyeken - adta hírül az MTI.

2002. február 7. csütörtök, 11:40

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet