Magyarországon az elmúlt egy évben 70 százalékkal nőtt a felnőtt lakosság körében az otthon internetezők száma - mondta Bokker Sándor, a Netsurvey Internetkutató Intézet ügyvezető igazgatója. A kutatási eredmények szerint jelenleg mintegy 500 ezren interneteznek otthon, 550 ezren iskolákban és ugyanennyien a munkahelyeken - adta hírül az MTI.
2002. február 7. csütörtök, 11:40
