Az otthon sokat internetezőket éri el a legtöbb reklám, és ők a legnyitottabbak az internetes szolgáltatásokra, és az elektronikus kereskedelem igénybe vételére.
Magyarországon - a Netsurvey adatai szerint - a felnőtt lakosság 18 százalékának van internet-hozzáférése. A legintenzívebb használói otthonukban használják a hálót. Háromnegyedük hetenként átlagosan legalább három órát tölt a neten.
2002. február 7. csütörtök, 12:18

Az otthon sokat internetezőket éri el a legtöbb reklám, és ők a legnyitottabbak az internetes szolgáltatásokra, és az elektronikus kereskedelem igénybe vételére.