Nem fejeződött be a mezőgazdasági szövetkezetek külső üzletrész tulajdonosainak kifizetése a tervezett 2001. december elsejei határidőig - derült ki az Országgyűlés mezőgazdasági bizottságának mai ülésén. Kékkői Zoltán az agrártárca politikai államtitkára beszámolója szerint idén január 25-ig 20,6 milliárd forintot fizettek ki, 90 százalékát a bejelentett igényeknek.
2002. január 30. szerda, 10:48
