Leállt a kompforgalom hétfő reggel Szántód és Tihany között, mert befagyott a Balaton. Hétfő reggel hét órakor az első járat még elindult Szántódról Tihanyra, s a komphajó fél nyolckor vissza is indult Tihanyból Szántódra, de nyolc órakor már nem indították el a következő járatot, mert annyira jeges volt a Balaton vize.
2001. december 10. hétfő, 09:56
