A Magyarországnak előreláthatóan évente jutó mintegy 2 milliárd euró agrártámogatást kitevő közvetlen termelői kifizetések kérdésében 2002-ben alakítja ki álláspontját az Európai Unió – mondta Pete Nándor, a Külügyminisztérium főosztályvezető helyettese egy mai konferencián. A NAPI Online EU-beli diplomatától származó információi szerint azonban a magyar termelők nem részesülnek majd az előbb említett támogatásban, de valamilyen kompenzációt biztosan kapnak.
2001. december 4. kedd, 11:17
