BUX 139551.24 0,18 %
OTP 45470 0,38 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Egyszeri keresetkiegészítést kapnak a közigazgatási dolgozók

A kormány mai ülésén döntött arról, hogy azoknak a közigazgatási dolgozóknak, akik idén 8,75 százalékos béremelésben részesültek, decemberben egyszeri keresetkiegészítést folyósít. Ennek mértéke az éves kereset 3 százaléka, költségvetési kihatása 6-7 milliárd forint, és 170-180 ezer főt érint majd - közölte Borókai Gábor kormányszóvivő.

2001. november 13. kedd, 15:46

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet