A magyar Külügxminisztérium és a lengyel Gazdasági Minisztérium megállapodott, hogy 200 ezer tonna magyar búzát lehet 15 százalékos kedvezményes CEFTA-vámmal szállítanak a magyar exportőrök. Varsóban a lengyel kormány ma aláírta, holnap pedig kihirdeti, s ezzel hatályba lépteti a megállapodást. Ezzel egyidejűleg Budapest visszavinja a korábban életbe léptetett ellenintézkedéseit.
2001. október 30. kedd, 17:13
