Ma már nem kérdés, hogy törvényi szinten kell szabályozni az internetet - mondta az ORTT képviselője egy mai tanácskozáson. Megítélése szerint január-február folyamán elkészülnek azok a tézisek, amelyek a törvényalkotási folyamat kiindulópontjának számítanak. A Magyar Tartalomszolgáltatók Egyesülete úgy vélekedik, hogy az internetről szóló törvény megalkotása e pillanatban nem kényszeres, nem kell elkapkodni, viszont sürgős változtatás szükséges a Btk.-ban, például a hacker-tevékenység szabályozatlansága miatt.
2001. október 25. csütörtök, 11:23
