BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kell-e törvény az internetről, vagy sem?

Ma már nem kérdés, hogy törvényi szinten kell szabályozni az internetet - mondta az ORTT képviselője egy mai tanácskozáson. Megítélése szerint január-február folyamán elkészülnek azok a tézisek, amelyek a törvényalkotási folyamat kiindulópontjának számítanak. A Magyar Tartalomszolgáltatók Egyesülete úgy vélekedik, hogy az internetről szóló törvény megalkotása e pillanatban nem kényszeres, nem kell elkapkodni, viszont sürgős változtatás szükséges a Btk.-ban, például a hacker-tevékenység szabályozatlansága miatt.

2001. október 25. csütörtök, 11:23

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet