A tárca vezetője elmondta, hogy a törvénysértő szerződések felszámolása érdekében a minisztériumnál földügyi ellenőrzési osztály alakult, amelynek feladata a termőföldföld-használati ügyek áttekintése. Hamarosan létrejön egy földügyi operatív bizottság is, amely az agrár- az igazságügyi és a belügyi tárca szakértőiből áll majd.
