Az agrárbüdzsé felhasználása – az idei előirányzathoz képest – jelenleg 34 százalékos - tájékoztatta Vonza András agrárminiszter az Országgyűlés mezőgazdasági bizottságát a testület mai ülésén. Az FVM vezetője elmondta: a 191-192 milliárd forintos idei agrártámogatási keret – amely szűkebb a teljes agrárbüdzsénél – felhasználása 36 százalékos, vagyis eddig 69 milliárd forint fogyott a keretösszegből.
2001. június 14. csütörtök, 15:25
