BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az MSZP ingyen adná a jogosítványt is a középiskolásoknak

A fővárosi MSZP frakció kezdeményezésére a Fővárosi Önkormányzat annak a lehetőségét keresi, hogy az egyes kerületekkel együttműködve a jövő tanévtől hogyan lehetne megteremteni annak a lehetőségét, hogy a középiskolások egy középfokú nyelvvizsga és a nemzetközi számítástechnikai vizsga mellett jogosítványt is ingyenesen szerezhessenek.

2001. május 23. szerda, 19:36

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet