A fővárosi MSZP frakció kezdeményezésére a Fővárosi Önkormányzat annak a lehetőségét keresi, hogy az egyes kerületekkel együttműködve a jövő tanévtől hogyan lehetne megteremteni annak a lehetőségét, hogy a középiskolások egy középfokú nyelvvizsga és a nemzetközi számítástechnikai vizsga mellett jogosítványt is ingyenesen szerezhessenek.
2001. május 23. szerda, 19:36
