A Mol Rt. - a nemzetközi üzemanyagpiaci tendenciákra, illetve a forint dollárhoz viszonyított gyengülésére hivatkozva - szerdától literenként 3 forinttal növeli a motorbenzinek literenkénti fogyasztói árát, a gázolajé viszont nem változik - áll a társaság közleményében.
2001. március 26. hétfő, 13:10
