A Mol az áremelést a "nemzetközi kőolajpiaci tendenciákkal" indokolja, s megemlíti, hogy a forint dollárhoz viszonyított árfolyama gyengült.
A Mol Rt. február 14-én, szerdán 0 órától a motorbenzinek literenkénti árát 6, a gázolajét pedig 2 forinttal emeli - áll a társaság közleményében.
2001. február 12. hétfő, 12:47

A Mol az áremelést a "nemzetközi kőolajpiaci tendenciákkal" indokolja, s megemlíti, hogy a forint dollárhoz viszonyított árfolyama gyengült.