Molnár László országgyűlési képviselő hétfőn kilépett az FKGP frakciójából, s Zakó László is hasonlót fontolgat. Molnár a frakcióból nemrég távozott képviselők szolidaritási nyilatkozatának aláírásával kívánja jelezni, hogy továbbra is támogatja a kormánykoalíciót. Amennyiben - Zakó Lászlón kívül - még négy hasonló, azaz a kormánykoalíció mellett álló képviselő kilép a frakcióból, a parlamentben Torgyán nélkül is megmarad a kormánytöbbség.
2001. január 29. hétfő, 16:16
