BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tovább fogyatkozik a kisgazda frakció

Molnár László országgyűlési képviselő hétfőn kilépett az FKGP frakciójából, s Zakó László is hasonlót fontolgat. Molnár a frakcióból nemrég távozott képviselők szolidaritási nyilatkozatának aláírásával kívánja jelezni, hogy továbbra is támogatja a kormánykoalíciót. Amennyiben - Zakó Lászlón kívül - még négy hasonló, azaz a kormánykoalíció mellett álló képviselő kilép a frakcióból, a parlamentben Torgyán nélkül is megmarad a kormánytöbbség.

2001. január 29. hétfő, 16:16

Ádám Viktor
Ádám Viktor

Ez is érdekelhet