Az informatikai kormánybiztosság a jövő héten újra eljuttatja a közigazgatási államtitkároknak az egységes hírközlési törvény legutolsó változatát, amelyhez a szolgáltatók a mai napig juttathatták el véleményüket – mondta Dessewffy Anna, az informatikai kormánybiztosság szabályozási főcsoportfőnöke a Távközlési Érdekegyeztető Fórum mai ülésén.
2001. január 18. csütörtök, 16:20
