BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Végzetes hiba, ha valaki nem gyárt elektromos autót

Mivel a vártnál lassabb ütemben növekszik az elektromos autók eladási száma, ezért számos autógyártó még halogatja a teljes elektromos átállást. A Polestar vezérigazgatója szerint azonban ez végzetes hiba.

2024. március 6. szerda, 07:46

Fotó: Getty Images / NurPhoto
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Thomas Ingenlath, az autógyártó vezérigazgatója szerint, aki nem teljes erővel koncentrál az elektromos autók gyártására, az hatalmas kockázatnak teszi ki magát.

Szerinte a gyártók hatalmas csapdába sétálhatnak bele, ha nem követik a jövő innovációit és nem hisznek az elektromos hajtásláncok, az elektronikai és a szoftveres, valamint az akkumulátorok innovációiban, miközben a vásárlók erre már készen állnak – írja a Totalcar.

Bővebben a témáról:

A vezérigazgató szerint a cégének még jól is jön, hogy sorra letekeri a többi márka az elektromos autókkal kapcsolatos célkitűzéseit, mivel így a piacon több helyet kap, emellett pedig a gyártó prémiummárkának számít, így főként a gazdagokat veszi célba. Ez pedig a Tesla Model 3 és Model Y típusokkal szemben a lap szerint akár még előnyös is lehet.

A lap azonban hozzáteszi, hogy a Polestar sem mutat biztató számokat, mivel kénytelen volt lejjebb konvergálni a célként kitűzött eladási számokat és már a Volvo sem nyújt nekik anyagi támogatást.

Gyújtogatás okozta tűz miatt állt le a berlini Tesla-gyár
Tűz keletkezett kedden az amerikai Tesla autógyár németországi üzemének közelében, aminek következtében a környéken megszűnt az áramszolgáltatás − közölték a német hatóságok kedden.
Ha többre kíváncsi, kattintson ide--->
Zádori Bence
Zádori Bence
Szerkesztő
Újságírói tanulmányait 2018-ban végezte el a Szegedi Tudományegyetem Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszékén. Első munkáit még kulturális újságíróként, a ContexUs hasábjain írta, később a szegedi egyetem sajtóosztályán szerkesztette az egyetemi magazint, gyakornokként. 2021 tavaszától egészen 2023-ig Szeged helyi ügyeivel foglalkozott, többek között a helyei egyetemi és kulturális közösségekkel, a tudományos élettel, emellett pedig a városi közgyűlés egyik tudósítója volt. 2023 júliusában csatlakozott az Economx csapatához, mely akkor még Napi.hu-ként volt ismert. Főként a mesterséges intelligencia, a technológiaipar, a turizmus és a belpolitika témájában ír. Hobbija a hátizsákos utazás és a filozófia.

Ez is érdekelhet