BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Koronavírusos a VW-csoport első embere

Pozitív lett Herbert Diessnek, a Volkswagen-csoport vezérigazgatójának a covid-tesztje, de mivel háromszor oltották, tünetei enyhék, otthonról dolgozik - írja az Autonews.

2022. január 26. szerda, 14:26

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A 63 éves Diesst a hétvégén tesztelték, azóta karanténban van enyhe tünetekkel. A három oltásnak köszönhetően 7 nap elteltével, ha negatív lesz a tesztje el is hagyhatja otthonát. Ettől függetlenül a következő három hétre nem tervez nagy találkozókat megbeszéléseket.

Minden alkalmazottat, akivel Diess személyes kapcsolatban állt, teszteltek: mind negatív lett.

A VW saját dolgozóit és azok hozzátartozóit is házon belül oltatja: eddig már 100 ezer adagot adattak be Németországban, ideértve az első, a második és az emlékeztető oltásokat is - olvasható a portálon.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet