BUX 139772.70 0,11 %
OTP 45860 -0,24 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az autómegosztás felé nyit a VW

Egyelőre még csak Berlinben tesztelik elektromos autókkal a rendszert - derül ki az MTI híréből.

2018. augusztus 23. csütörtök, 13:11

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Autómegosztó szolgáltatást indít a jövő év elején elektromos autókkal a Volkswagen Berlinben - jelentette be csütörtökön a konszern.

A Volkswagen a jövő év első hónapjaiban a VW márka kétezer elektromos Golf és Up! modelljével indítja el "We Share" autómegosztó szolgáltatását Berlinben. A szolgáltatást 2020-ig kiterjeszti Európa és Észak-Amerika nagyvárosaira is - közölte.

A Volkswagen és más nagy autógyárak hatalmas összegeket invesztálnak új mobilitási szolgáltatásokba azzal a céllal, hogy az autóhasználati szokásokat a személyes tulajdonlásról a közösségi szolgáltatások szükség szerinti igénybe vételére alakítsák át.

A fotó forrása: Vladimir Simicek/AFP.

Szabó Dániel
Szabó Dániel

Ez is érdekelhet