BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A VW egy hónap szabadságra küldi a dolgozókat

A Volkswagen (VW) csaknem egy hónapos szabadságot ad a dolgozóinak az ünnepekre, mert a dízelbotrány miatt úgyis alacsonyak az eladások és a dolgozókban sincs most csordulásig a munkakedv - írta az Origo a CNN alapján.

2015. november 28. szombat, 11:35

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A cég szóvivője szerint a németországi Volkswagen-gyárakban december 17-től január 11-ig leáll a munka. Ez alól csak a Tiguanokat gyártó üzem lesz kivétel, amit csak december 2.1 és január 5. között zárnak majd be. Jó hangulatban akarják kezdeni 2016-ot - mondta a szóvívő.

A gyárakat általában csak karácsony és újév között szokták bezárni, de az idei dízelbotrány betett az eladásoknak is és a dolgozók sem a leglelkesebbek most. A döntéssel a morálon is akarnak javítani. A szóvivő szerint a kieső időt a gyárak karbantartására is fel tudják használni - írta a portál.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet