BUX 139506.72 0,15 %
OTP 45280 -0,04 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bezárattak négy McDonald\'s-ot az orosz hatóságok

Az orosz szakhatóság szerdán bezáratott Moszkvában négy McDonald\'s éttermet. A Roszpotrebnadzor, az orosz fogyasztóvédelmi hatóság az intézkedést azzal indokolta, hogy a négy étteremben megszegték a közegészségügyi törvény \"számos\" előírását.

2014. augusztus 20. szerda, 18:25

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A McDonald\'s jelezte, hogy \"ismerkednek a hatósági döntés részleteivel az éttermek mielőbbi újranyitásához szükséges lépések megtétele érdekében\".

A cég orosz honlapja szerint a étteremlánc első boltját 1990. január 31-én nyitották meg Moszkvában. Oroszországban mára már több mint 400 McDonald\'s étterem működik, amelyek naponta több mint 1 millió embert szolgálnak ki.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet