Az optimista nyitás után majdnem 300 pontot esett a BUX, ezt követően azonban egyre erősebben felfelé vette az irányt. A forgalom azonban még mindig alacsony volt.
A blue chipek közül egyedül OTP maradt mínuszban: a bankpapír 0,7 százalékos esés után 4150 forinton zárt. Ezzel szemben a Mol - amely már tegnap is felülteljesített - jelentős, 5,3 százalékos emelkedéssel nyugtázta a napot, a záróárfolyam 17 480 forint volt.
A Magyar Telekom 1,8 százalékot, a Richter 2,3 százalékot, az Egis pedig 2,5 százalékot erősödött.
