BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bajok vannak az új Mercedes-szel

A Daimler mintegy 2300 Mercedes terepjárót és szedánt hív vissza az Egyesült Államokban a szervizekbe az üzemanyagszűrők szivárgása miatt.

2010. november 5. péntek, 19:04

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A társaság közlése szerint az akció a 2011-es E Class szedán, valamint a 2011-es GL Class, M Class és R Class terepjárók egyes dízeles változatát érinti. Az indoklás szerint a szivárgás miatt dízel üzemanyag kerülhet az úttestre, ami a csúszásveszély miatt balesetet okozhat.

A társaságnál már októberben is visszarendeltek 85 ezer luxusautót az Egyesült Államokban, illetve másutt a kormánymű lehetséges meghibásodása miatt. A vállalat a 2010-es Mercedes C-Class, valamint a 2010/2011-es E-Class Coupe és Cabriolet modelleket hívta vissza a szervizekbe azzal az indoklással, hogy a kormánymű felmondhatja a szolgálatot a kormányrásegítő folyadék elszivárgása miatt.

A tudósítás arról nem tesz említést, hogy más országokban is lesz-e visszahívás.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet