A kétoldalú egyezmény szerint mindkét fél egyaránt csökkenti atomfegyverzetét. Obama moszkvai látogatásával az elmúlt hét év első orosz-amerikai csúcstalálkozójára kerülhetett sor.
Barack Obama amerikai és Dimitrij Medvegyev orosz elnök hétfőn megállapodást írt alá a nukleáris fegyverek számának csökkentéséről - közölte a Fehér Ház.
2009. július 6. hétfő, 18:03

A kétoldalú egyezmény szerint mindkét fél egyaránt csökkenti atomfegyverzetét. Obama moszkvai látogatásával az elmúlt hét év első orosz-amerikai csúcstalálkozójára kerülhetett sor.