Szlovákiában ismét komolyan fontolgatják az Oroszországból Ukrajnán át egészen Pozsonyig s a legújabb elképzelések szerint Bécsig vezető, az orosz szabványnak megfelelő széles nyomtávú vasút (1435 mm-es nyomtáv helyett 1524 mm) megépítésének tervét. 2007 tavaszán, Robert Fico szlovák miniszterelnök moszkvai útja során már szóba került a koncepció, legutóbb pedig Fico és Viktor Zubkov orosz kormányfő a napokban tartott pozsonyi tanácskozásán vitatták meg a projektet. Ezután Fico közölte, hogy az építkezés 2010-ben kezdődhetne, a beruházás 4,3 milliárd euróba kerülne és a széles nyomtávú vasút végállomása Bécsben volna. Szerinte a megaprojektet Alfred Gusenbauer osztrák kancellár is támogatja. "Üdvözöljük, hogy az orosz, az osztrák és a szlovák szakértői csoportok már aktívan dolgoznak a koncepció megvalósíthatósági tervén" - mondta Fico.
Marcel Jánosík, a szlovák közlekedési tárca szóvivője szerint a projektbe bevonták Ukrajnát is, és hangsúlyozta, hogy a vasúti szárny a Közép-Európa, Oroszország és Ázsia között erősödő áruforgalom zökkenőmentes lebonyolítása érdekében fontos. Napjainkban a kelet-szlovákiai Ágcsernyőn működik nagy átrakodóállomás, emellett a Kassa közeli acélmű miatt széles nyomtávú vasút 88 kilométer hosszan már évtizedek óta létezik Szlovákiában. Az viszont az orosz és a szlovák miniszterelnök tanácskozásából nem derült ki, vajon miből finanszíroznák a nagyberuházást, amelynek rentabilitása megkérdőjelezhető. Dalibor Zeleny, a szlovák vasúttársaság minap leköszönt vezérigazgatója arra figyelmeztetett, hogy napjainkban az ágcsernyői átrakodóállomás kihasználtsága mindössze 35 százalékos, vagyis a mostani árucsere-forgalom nem indokolja a széles nyomtávú vasút megépítését. Lubomír Vázny közlekedési és Lubomír Jahnátek gazdasági miniszter korábban azzal érvelt, hogy ha a széles nyomtávú vasutat nem Szlovákia hosszabbítja meg nyugati irányba, akkor ezt megteszik a szomszédos országok, konkrétan Magyarország, esetleg Lengyelország.
