A Szlovákiában működő külföldi vállalatok erőteljesen kifogásolják a munkatörvénykönyv tervezett módosítását. A három autógyár, a Volkswagen, a PSA Peugeot-Citroën és a Kia még márciusban közös levélben fordult a kormányfőhöz, kérve a munkatörvénykönyv egyes kitételeinek enyhítését, Robert Fico azonban eddig válaszra sem méltatta a szlovák gazdaság motorjának számító cégek levelét. Alain Baldeyrou, a Nagyszombat mellett 2006 júniusa óta üzemelő PSA Peugeot-Citroën autógyár vezérigazgatója tegnap ismét hangsúlyozta, hogy az eddigi szabályozás az ország számára versenyelőnyt jelentett, a tervezett változások azonban a gazdaság fékjévé válnak, ha maradéktalanul életbe léptetik őket. A módosítások példátlanul megerősítenék a szakszervezetek pozícióját, és gyakorlatilag lehetetlenné tennék a harmadik (éjszakai) műszak bevezetését, ezért a cég, ha kell, a későbbiekben levonja a következtetéseket – tette hozzá, ezeket azonban nem részletezte. A szlovák kormány a francia céggel szemben sem tartotta be ígéretét, ugyanis máig nem készült el a gyárhoz vezető egyik fontos bekötőút, amelyet eredetileg 2006 végén kellett volna átadni. Emlékeztetőül: a Zsolna mellett üzemelő Kia autógyár esetében a korábbi kormány kötelezettséget vállalt, hogy 2006 végéig összefüggő autósztráda lesz Pozsony és Zsolna között, de ez leghamarabb 2009-re valósul meg.
A vezérigazgató abból az alkalomból nyilatkozott, hogy tegnap gördült le a szerelőszalagokról a százezredik Peugeot 207-es modell. A gyár tavaly 51 700 Peugeot 207-est készített, idén 180 ezer darabot terveznek, a cég maximális gyártókapacitása évi 300 ezer. A 700 millió euró ráfordítással megvalósult termelőbázis a legkorszerűbb a francia cégcsoporton belül.
A 3300 főt foglalkoztató autógyár 380 beszállítóval áll kapcsolatban. Alain Baldeyrou jelezte, hogy idén és jövőre 100 millió eurót fordítanak korszerűsítésre, ami azért szükséges, mert legkésőbb 2010-től egy vadonatúj modellre állnak át, amit a csoporton belül csak Nagyszombatban fognak gyártani.
