BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Globális válságot okoz a munkaerőhiány?!

Jelentős mennyiségű szakértelem és tapasztalat tűnik el a munkaerőpiacról 2008-tól kezdődően - riogat a Deloitte egy tanulmányában. Különösen négy ágazat számíthat a munkaerő tömeges kivonulására: az egészségügy, a termelés, az energetikai és az állami szektor.

2005. augusztus 25. csütörtök, 11:19

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az ausztrál egészségügyi szektorban például várhatóan 31 ezer betöltetlen munkahely lesz 2006-ra. Az Egyesült Államok több mint 1 milliós nővérhiánnyal számol 2012-ig. Az amerikai termelő cégek több mint 80 százaléka küzd munkaerőhiánnyal a képzett gépészek, szakmunkások és technikusok körében. A probléma méretét jelzi, hogy a Termelő Vállalkozások Országos Egyesülete (National Association of Manufacturers) már most figyelmeztette tagjait a fenyegető munkaerőválság veszélyeire.

A „Baby Boom” generáció első tagjai 2008 körül lesznek 62 évesek, ez az átlagos nyugdíjkorhatár a fejlett észak-amerikai, európai és ázsiai gazdaságokban. Az elkövetkező 15 évben a fenti országok munkaerő növekedésének 80 százalékát teszi ki az 50 éves vagy idősebb generáció. Európa teljes népességének 40 százaléka és aktív korú lakosságának 60 százaléka 2050-re 60,8 évesnél idősebbekből áll. Az egyre növekvő nyugdíjkiadások és csökkenő munkaerő miatt Németország, Olaszország, Spanyolország és Japán gazdasági válságra számíthat. Az időskorúak számának növekedése és ezzel párhuzamosan a fiatalok számának csökkenésére utoljára a Római Birodalom hanyatlása idején volt jellemző Európára.

A munkaerőhiány nem kizárólag a hamarosan nyugdíjba vonuló Baby Boom generáció miatt lépett fel. A szakértelem hiánya tovább rontja a helyzetet. Ennek megdöbbentő példája látható a természet- és műszaki tudományok területén. A NASA előrejelzése szerint az Egyesült Államok egyetemei mindössze 198 ezer frissen végzett hallgatót bocsátanak ki, akik betölthetnék az 1998 és 2008 között nyugdíjazott Baby Boom generáció munkahelyeit. Ezt megerősíti a Munkaerő Statisztikai Hivatal (Bureau of Labor Statistics) előrejelzése is, mely szerint az 1996 és 2006 között létrejövő 1,3 millió IT munkahelyből több mint 300 ezer betöltetlen marad. Talán az egyik legfájóbb tényező ugyanakkor az oktatás színvonalának csökkenése. Sok iskola nem tart lépést a vállalkozásokat a modern gazdaságban jellemző egyre növekvő komplexitással és gyors technológiai változásokkal. Más egyetemeken pedig egyszerűen nem végez elég diák. Az Egyesült Államokban a diákok mindössze 70 százaléka végzi el a középiskolát, és mindössze 32 százalékuk tesz emelt szintű érettségit, ami a 4 éves egyetemi kurzus előfeltétele.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet