BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Duplázott a FIAT

A FIAT megkétszerezte üzemi profitját a második negyedévben.

2005. július 28. csütörtök, 11:53

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Bejött a második negyedév a FIAT-nak: az olasz ipari csoport az alaptevékenységét jelentő autógyártásban az egy évvel korábbi 238 millió euró veszteséget a 144 millió eurós várakozásoknál lényegesen jobban, 88 millióra szűkítette ebben az időszakban. A vizsgált időszakban a csoport megkétszerezte üzemi profitját, ami 360 millió eurót tett ki - tavaly ugyenez 181 millió euró volt, a konszenzus pedig 228 millió euró. A csoport nettó profitja 217 millió eurót tett ki alapvetően a General Motorstól származó, a GM részesedésének felszámolása nyomán kapott utolsó részlet révén.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet