BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Diageo: stagnál a töményszesz-fogyasztás

A világ legnagyobb szeszesital gyártója, a Diageo Plc egy százalékos éves növekedést vár az idei évben a forgalom szempontjából.

2004. szeptember 2. csütörtök, 10:13

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Johnnie Walker skót whiskey-t és a Captain Morgan rumot is gyártó cég éves értékesítése hat százalékkal, üzemi eredménye pedig hét százalékkal nőtt. A cég azonban júliusra némi gyengülést jelzett előre, főként a gyengélkedő dollár, és a kissé visszaeső eladások miatt, amelyek negatív kihatással lehetnek a társaság év végi nyereségére.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet