A miniszter szerint a légitámadások ellenére elegendő olajat tudnak felszínre hozni még most is a hazai igények kielégítéséhez, nincs szükség, hogy a többi olajtermelő az iraki fúrások visszaesése miatt növelje termelését.
Irak olajminisztere Amir Muhammed Rasheed tagadta, hogy ők gyújtották fel az olajkutakat, az egyetlen lángoló déli fúrást az amerikai bombázások lobbantották lángra.
2003. március 25. kedd, 10:16

A miniszter szerint a légitámadások ellenére elegendő olajat tudnak felszínre hozni még most is a hazai igények kielégítéséhez, nincs szükség, hogy a többi olajtermelő az iraki fúrások visszaesése miatt növelje termelését.