BUX 139331.12 0,02 %
OTP 45140 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Sérült a Barátság - kijött az olaj a csőből

Az orosz olajszállítási monopólium, a Transznyefty illetékese bejelentette, hogy holnaptól ismét teljes kapacitással szállítanak a Druzsba olajvezetéken. Tízezer tonna olaj folyt ki, hárman megsérültek.

2003. január 31. péntek, 10:22

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az Interfax jelentése szerint a hét elején felrobbant a Druzsba (Barátság) olajvezeték, amely Kelet-Közép-Európát látja el orosz olajjal. Az Urál hegységben, Kuznyeck közelében történt baleset következtében a csővezeték kapacitása a szokásos napi 250 ezer tonnáról 170 ezer tonnára süllyedt. A hibát javítják, a társaság szerint holnaptól minden a régi lesz.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet