A lengyel kincstárügyi minisztérium az igazgatótanácsi tagok részvényeinek átvételével megnöveli részesedését a szczecini hajógyárban és ellenőrzése alá vonja a vállalatot - jelentette be tegnap Wieslaw Kaczmarek kincstárügyi miniszter. (Az állam tulajdonrésze a gyárban eddig nem érte el a 10 százalékot.)
Az igazgatósági tagok kezében lévő mintegy 35 százalék megszerzése nyomán megváltozik az igazgatótanács és a felügyelőbizottság összetétele is. A bejelentésre feszült légkörben került sor, hiszen a gyár dolgozói napok óta tüntetnek a tengermelléki város utcáin. Küldötteiket végül Leszek Miller miniszterelnök fogadta, és e megbeszélés után hangzott el a miniszteri nyilatkozat.
A nemzetközi pénzintézetek ellenzik a visszaállamosítást, amelyet veszélyes precedensnek tartanak. A hat hónapja hatalmon levő baloldali kormány viszont azzal érvel, hogy nincs más választása, miután a bankok megtagadták az áthidaló hitelt a csőd szélére került vállalattól. A gyár nem kapta meg a termelés folytatásához szükséges 40 millió dolláros gyorssegélyt, ezért két héttel ezelőtt leállt - emlékeztetett a Dow Jones. Az ország második és a világ 11. legnagyobb hajógyára 6000 alkalmazottat foglalkoztat, 1,2 milliárd dollár értékű megrendeléssel rendelkezik, ugyanakkor 400 millió dollárral tartozik a bankoknak és 100 millióval a beszállítóinak - írta a Reuters. A múlt évet 24 millió dolláros veszteséggel zárták.
Az elemzők attól tartanak, hogy a kormány más, bajban levő nagyvállalatokat is államosítással próbál majd megmenteni, például a csődbe ment Daewoo varsói üzemét, az FSO-t, elsősorban azért, hogy megakadályozza a 18 százalék fölötti munkanélküliségi ráta további növekedését. A szczecini hajógyár csődjét Kaczmarek a világgazdaság lassulása mellett elsősorban az erős zlotyval magyarázta, amely versenyképtelenné teszi a vállalatot. A lengyel valuta az elmúlt két év alatt csaknem 30 százalékkal felértékelődött, ugyanakkor a gyár termelékenysége csak mintegy harmada a nyugat-európainak.
B. T. J.
