Az alapítók a most véget ért sajtótájékoztatón elmondták, hogy hosszú távon a Vivendinek lehetősége van részesedése növelésére. Kóka János, a Webigen elnöke megerősítette azt a korábbi információt, amely szerint tárgyalásokat folytat a cég az Indexszel. A tulajdonszerzés egyelőre még nem biztos - tette hozzá.
