BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nőtt az Orange vesztesége

Az Orange bejelentette, hogy egész éves vesztesége 4,5 milliárd euró volt, miután le kellett írnia a Mobilcom AG és a Wind SpA utáni veszteségeket.

2002. március 21. csütörtök, 08:40

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az Ornage bejelentette, hogy a egész éves vesztesége 2001-ben 4,5 milliárd euróra, azaz részvényenként 94 centre nőtt, miután a cégnek le kellett írnia a MobilCom AG-ben és a Wind SpA-ban levő részesedése utáni veszteséget. A France Telecomhoz tartozó Orange megerősítette azt a tegnapi híresztelést is, amely szerint ki akar szállni a Wind-ből és egyáltalán az egész olasz piacot el akarja felejteni.

Máté Dániel
Máté Dániel

Ez is érdekelhet