Az Ornage bejelentette, hogy a egész éves vesztesége 2001-ben 4,5 milliárd euróra, azaz részvényenként 94 centre nőtt, miután a cégnek le kellett írnia a MobilCom AG-ben és a Wind SpA-ban levő részesedése utáni veszteséget. A France Telecomhoz tartozó Orange megerősítette azt a tegnapi híresztelést is, amely szerint ki akar szállni a Wind-ből és egyáltalán az egész olasz piacot el akarja felejteni.
