A France Telecom SA tavaly 8,3 milliárd eurós veszteséget halmozott fel, szemben z egy évvel korábbi 3,6 milliárd eurós pozitív eredménnyel - adta hírül a társaság. A német MobilCom és az angol NTL kábeltelevíziós társaság után leírt veszteség 10,2 milliárd euró volt. Hogy elkerüljék a Deutsche Telekom sorsát, a hitelminősítés romlását, a France Telecom sietett bejelenteni, hogy bár az elmúlt évek nagybevásárlásai hatalmas adóssághegyet raktak a cég nyakába, ám ezt az elmúlt fél évben sikerült 5 milliárd euróval 60 milliárdra csökkenteni.
